Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas tapo Baltijos vadybos plėtros asociacijos (BMDA) instituciniu nariu ir prisijungė prie tarptautinio BMDA tinklo, vienijančio beveik 70 narių iš 27 šalių. Žengdami šį žingsnį mes dar kartą patvirtiname savo pasiruošimą ir ryžtą įgyvendinti naujausius vadybos ir verslo administravimo principus savo veikloje, dalintis savo atradimais, siekti pažangos šioje srityje.

BMDA buvo įkurta 2002 m. pabaigoje, kaip regioninis vadybos plėtros tinklas, kurį inicijavo Baltijos ir kitų šalių universitetai, verslo mokyklos, atskiri profesoriai ir verslo profesionalai. Pradžioje asociacija pradėjo kelti vadybos plėtros kokybę Baltijos regione ir už jo ribų skatindama mokslinius tyrimus, siūlydama švietimo paslaugas ir tinklų kūrimo galimybes valdymo plėtros institucijoms ir verslo įmonėms.

“Tiltas, jungiantis rytus ir vakarus“ tapo pagrindiniu BMDA šūkiu. Sukūrus virtualų tiltą tarp Rytų ir Vakarų vadybos mokyklų, ypač atsižvelgiant į turtingą skirtingų mokslo kultūrų bendradarbiavimo pobūdį, BMDA suteikia unikalią galimybę savo nariams dalintis organizacijų pokyčių, spartaus augimo ir stabilizacijos valdymo patirtimi.

VILNIAUS UNIVERSITETO EKONOMIKOS IR VERSLO ADMINISTRAVIMO FAKULTETO NARYSTĖ SUTEIKS:

• kompetencijų ugdymo galimybę – Vilniaus universitetas galės daryti įtaką dėstytojų ir administracijos darbuotojų kompetencijų ugdymo seminarų, kuriuos organizuoja BMDA, temoms; išreikšti nuomonę ar pasiūlyti tokias seminaro temas, kurios būtų įdomios ir aktualios; dalyvauti BMDA ar kitų BMDA narių organizuojamuose renginiuose palankiomis sąlygoms (naudojantis nario nuolaida);
• galimybę dalintis naujausia informacija vadybos srityje - publikuoti straipsnius, pranešti apie svarbiausius Vilniaus Universiteto pasiekimus ir naujienas (gautas akreditacijas, įvertinimo rezultatus, įgyvendintas naujas švietimo programas ir kt.), būsimus Universiteto organizuojamus renginius (mokymai, konferencijos ir kt.) siekiant pritraukti dalyvius ar paskleisti informaciją apie veiklą ir greičiau padidinti Universiteto žinomumą;
• bendradarbiavimo ir partnerystės tinklo plėtros galimybę – naujų akademinių ryšių užmezgimą, kurie ateityje galėtų tapti ilgalaikėmis partnerystėmis arba paspartintų jungtinių programų sukūrimą, dviejų laipsnių diplomų suteikimą, studentų/dėstytojų mainų galimybių plėtrą ar net padidintų tarptautinių studentų skaičių, siūlant jiems jungtinių programų su partnerių institucijomis galimybes.