Norite užmegzti ryšius su lyderiaujančiais ir kylančiais startuolių įkūrėjais ir sužinoti daugiau apie gyvybingą Vilniaus startuolių ekosistemą? Prisijunkite prie mūsų šiame unikaliame kontaktų renginyje!

Renginys, kurį organizuoja "Startup Lithuania", Vilniaus universiteto Tech Hub ir startuolis "Imuuv", kviečia visus besidominčius startuolių ekosistema žmones pasidalyti savo žiniomis, patirtimi ir, svarbiausia, užmegzti ryšius ir įsitraukti į šią nuostabią bendruomenę.

Džiaugiamės dar vienu paskatinimu VU EVAF studentams! VU EVAF dėstytojas, UAB „Voltronas LT“ vadovas ir energetinės ekonomikos tyrėjas Tomas Karpavičius nori paskatinti mūsų fakulteto studentus, rašančius baigiamuosius bakalauro ir magistro darbus skirti daugiau dėmesio energetikos ir energetinės ekonomikos temoms. Tomas Karpavičius įsteigė vardinę 500 Eur stipendiją bakalauro ir magistro baigiamuosius darbus rašantiems studentams.

Visi jau neabejotinai žino apie dirbtinio intelekto (DI) įrankius, o galbūt ir naudojasi jais. Kasdien girdime apie naujas DI programas, klausomės prognozių apie negrįžtamus pokyčius visuomenėje ir DI revoliuciją. Yra net teigiančių, kad netrukus DI pakeis žmones versle ir kitose mūsų veiklos srityse. Kiek vis dėlto yra tiesos šiose prognozėse ir grėsmėse? Kiek ir kokių užduočių jau galime patikėti DI ir technologijoms apskritai, o kur vis dar svarbus žmogiškasis faktorius? Apie tai kalbamės su Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto Ekonominės informatikos katedros profesoriumi, Verslo informacinių sistemų bakalauro programos vadovu prof. Rimvydu Skyriumi.

Puslapis 1 iš 108