Neseniai buvo išleista ir tarptautinei mokslininkų, politikų ir visuomenės veikėjų bendruomenei pristatyta knyga „The Palgrave Handbook of Social Sustainability in Business Education“. Tai yra pirmoji knyga apie Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslų įtraukimą į verslo mokymo programą akcentuojant socialinį tvarumą. Prie šio reikšmingo leidinio turinio prisidėjo ir Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto dėstytoja dr. Jurgita Butkevičienė.

Birželio 20 d. Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčioje iškilmingoje ceremonijoje įteikti diplomai Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto absolventams, užbaigusiems savo akademinę kelionę. Diplomus atsiėmė iš viso 335 bakalauro ir magistrantūros pakopų studentai, o susirinkusiuosius pasveikino gausus būrys fakulteto bendruomenės, partnerių, dėstytojų, bičiulių, artimųjų ir kolegų.

Linas JurkšasDr. Linas Jurkšas,
VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto dėstytojas

Centriniai bankai retai ir lėtai keičia palūkanų normas. Praėjusią savaitę Europos centrinis bankas (ECB) sumažino palūkanų normą praėjus 9 mėn. po paskutinio palūkanų normų pakėlimo, o pastarąjį kartą ECB pagrindinę palūkanų normą šiek tiek pamažino beveik prieš 5 metus. Vis dėlto šįkart palūkanų normos buvo sumažintos 0,25 procentinio punkto – taip smarkiai ECB palūkanas paskutinį kartą sumažino beveik prieš 12 metų euro zonos skolų krizės įkarštyje.

Puslapis 1 iš 110