Kovo 3 d. paskelbtas naujausias pasaulio universitetų dalykinis reitingas „QS World University Rankings by Subject 2021“, kuriame Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas (VU EVAF) įvertintas tarp TOP 500 geriausių pasaulio universitetų ekonomikos ir verslo vadybos kryptyse.

VU EVAF pirmą kartą įvertintas ekonomikos ir ekonometrijos mokslų ir studijų kryptyje, kur užėmė 401-450 vietą tarp 1370 vertintų pasaulio universitetų. Verslo vadybos kryptyje buvo išlaikytos 2020 m. pozicijos ir užimta 451-500 vieta tarp 1661 universitetų. Pagal straipsnių vidutinį cituojamumo bei labiausiai cituojamų straipsnių H indekso rodiklius, verslo vadybos kryptis buvo geriausiai vertinama socialinių mokslų srities kryptis Vilniaus universitete. QS reitingų agentūra Vilniaus universitete vertino net 13 socialinių mokslų srities krypčių darbą, tačiau tarptautinis reitingas suteiktas tik ekonomikos ir verslo vadybos kryptims.

VU EVAF prodekanas dr. Linas Tarasonis: „Tai, kad tarptautiniame mokslo krypčių reitinge atsidūrė abi Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto vystomos kryptys yra didžiulis pasiekimas. Mūsų strateginis dėmesys aukšto lygio mokslui ir mokslu paremtoms studijomis duoda vis labiau apčiuopiamus rezultatus: aukšto tarptautinio lygio mokslo rezultatai ne tik tiesiogiai didino cituojamumo rodiklius, bet ir augino fakulteto akademinę reputaciją bei pripažinimą darbdavių bei socialinių partnerių tarpe. Šį naujiena patvirtina, kad judame gera kryptimi, ir didina mūsų pasitikėjimą bei ambicijas, žvelgiant į ateitį.“