Kovo 18-19 dienomis Vilniaus universitetas visus moksleivius bei jų tėvus kviečia į virtualią studijų mugę. Jos metu turėsite galimybę susipažinti su studijomis visuose VU fakultetuose, rasti svarbiausią informaciją apie studijų programas bei stojimus, išgirsti net 16 paskaitų įvairiausiomis temomis, dalyvauti diskusijose, konsultuotis su padalinių atstovais, bendrauti su dėstytojais ir esamais studentais bei laimėti prizus.

Virtualios studijų mugės metu bus vykdomi motyvaciniai pokalbiai su moksleiviais, kurie planuoja studijuoti Quantitative Economics. Tai išskirtinė galimybė prieš stojimo pradžią atlikti motyvacinį pokalbį.

Jūsų laukiančios VU EVAF paskaitos:
Dr. Eglė Jakučionytė: Finansų tyrimai apie žmones: technologijos ir nelygybė

Dr. Eglė Jakučionytė - Ekonominės ekspertizės centro vadovė, Jaunesnioji mokslo darbuotoja. Tyrimų sritys: Makrofinansai, būsto rinka, tarptautinė makroekonomika.