VU EVAF Finansų katedros docentė dr. Alfreda Šapkauskienė kartu su kolegomis iš 16-os Europos šalių aukštojo mokslo institucijų organizavo, skaitė paskaitas bei kartu su trimis bakalauro studentais dalyvavo 21-ojoje Tarptautinėje apskaitos savaitėje, kuri šiais metais vyko Gyor mieste, Vengrijoje.

Vilniaus universiteto studentai demonstravo puikius komunikacijos bei profesinius gebėjimus bei kompetencijas bendraujant, dirbant ir siekiant bendrų tikslų tarptautinėse komandose.

Džiaugiamės ir didžiuojamės Povilu Černiausku, kurio komanda užėmė 2 vietą svarbiausioje "The most Professional Team" kategorijoje; Agne Aleksiūnaite ir Gintare Juškaite, kurių komandos buvo apdovanotos "The Best Team Spirit" kategorijoje (viso šioje kategorijoje apdovanotos keturios komandos iš aštuoniolikos dalyvavusių).