Gruodžio 27 dieną Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje įvyks „Globalios Lietuvos apdovanojimai“. Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamas renginys yra skirtas pagerbti pasaulio lietuvius ir su Lietuva save siejančius asmenis, kurie savo tarptautine patirtimi, įtakingais ryšiais ir ištekliais prisideda prie Lietuvos augimo.

Vienoje iš kategorijų, „Už pasaulines inovacijas Lietuvai“ nominuoti VU EVAF mokslo prodekanas dr. Linas Tarasonis ir Lietuvos banko Tyrimų centro direktorius dr. Povilas Lastauskas, kurie kartu sukūrė VU Kiekybinės ekonomikos bakalauro programą. Drauge su jais dėl šio apdovanojimo varžosi KTU Socialinių, humanitarinių mokslų bei menų fakulteto dekanas dr. Ainius Lašas, VU Biotechnologijos instituto Biotermodinamikos vedėjas dr. Daumantas Matulis ir Artūras Petronis iš Toronto universiteto.

Daugiau apie apdovanojimą čia >>