Sveikiname Sigitą Kiršę apgynus disertaciją “Asmeninių savybių, dėkingumo ir pasitenkinimo įtaka vartotojų skleidžiamiems teigiamiems atsiliepimams socialinėse medijose” vadybos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2016–2019 metais Vilniaus universitete.

Mokslinis vadovas – prof. dr. Vytautas Dikčius (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, vadyba – S 003).

Disertacijos gynimo tarybos sudėtis:

prof. dr. Sigitas Urbonavičius – tarybos pirmininkas (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, vadyba – S 003);

prof. dr. Jūratė Banytė (Kauno technologijos universitetas, socialiniai mokslai, vadyba – S 003);

prof. dr. Larisa Belinskaja (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, vadyba – S 003);

prof. dr. Danuta Diskienė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, vadyba S – 003);

doc. dr. Vatroslav Škare (Zagrebo universitetas, Kroatija, socialiniai mokslai, ekonomika – S 004).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir VU interneto svetainėje adresu:

www.vu.lt/lt/naujienos/ivykiu-kalendorius