Sveikiname Kristiną Zitikitę apgynus disertaciją „Vyresnio amžiaus darbuotojų dalyvavimas Lietuvos darbo rinkoje: veiksniai, lemiantys užimtumą vyresniame amžiuje” ekonomikos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2017– 2021 metais Vilniaus universitete.

Mokslinis vadovas – prof. dr. Teodoras Medaiskis (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika – S 004).

Mokslinis konsultantas – prof. dr. Algirdas Bartkus (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika – S 004).

Disertacijos gynimo tarybos sudėtis:

prof. dr. Boguslavas Gruževskis – tarybos pirmininkas (Lietuvos socialinių tyrimų centras, socialiniai mokslai, ekonomika – S 004),

dr. Audrius Bitinas (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, teisė – S 001),

prof. dr. Gindrutė Kasnauskienė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika – S 004),

dr. Virginija Poškutė (ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika –S 004),

prof. dr. Andriy Stavytskyy (Kijevo Taraso Ševčenkos nacionalinis universitetas, Ukraina, socialiniai mokslai, ekonomika – S 004).