2021 metų rudens semestro studijas organizuosime pagal šią EVAF Tarybos nutarimu patvirtintą tvarką:

• Studijų dalykų perlaikymai vyks nuo 2021 m. rugsėjo 2 d. iki 16 d. nuotoliniu būdu.
  • Rudens semestre dirbsime tokiu užsiėmimų laiku, kuris, jei pasitvirtins 2021 m. rudens semestre, bus taikomas ir toliau:

09:00 – 10:30, 10:45 – 12:15, 12:30 – 14:00, 14:15 – 15:45, 16:00 – 17:30, 17:45 – 19:15, 19:30 – 21:00

• VU sprendimu BUS dalykų užsiėmimai bus vykdomi nuotoliniu būdu.
  • Bakalauro studijų programų srautines dalykų paskaitas lietuvių kalba vykdysime nuotoliniu ar hibridiniu būdu (t.y. kai dalis studentų yra paskaitoje auditorijoje, o dalis dalyvauja per nuotolį) pagal suplanuotą užsiėmimų tvarkaraštį. Mažų grupių paskaitos gali vykti ir kontaktiniu būdu pagal suplanuotą užsiėmimų tvarkaraštį.
  • I ir II kurso bakalauro studijų programų seminarus lietuvių kalba vykdysime kontaktiniu būdu pagal suplanuotą užsiėmimų tvarkaraštį. III ir IV kurso bakalauro studijų programų paskaitas ir seminarus lietuvių kalba vykdysime nuotoliniu ar hibridiniu būdu. Tais atvejais, kai studijų programose numatyti studijų dalykai dėl kokybės ar techninių apribojimų negali būti vykdomi per nuotolį, jie bus vykdomi kontaktiniu būdu. Tai suplanuota užsiėmimų tvarkaraštyje.
  • Papildomos studijos, sesijinės ir pokoleginės studijos bus vykdomos nuotoliniu būdu.
  • Magistro pakopos studijų dalykų paskaitos ir seminarai bus vykdomi pagal studijų programos komiteto ir dėstytojų susitarimą, pagal suplanuotą užsiėmimų tvarkaraštį, atsižvelgiant į dalyko specifiką.
  • Siekiant užtikrinti sąžiningumą, egzaminus, ypač bakalauro pakopos, rekomenduojame vykdyti kontaktiniu būdu auditorijose ar egzaminavimo centre. Kitų studijų pakopų dalykų egzaminai gali vykti kontaktiniu būdu auditorijose ar egzaminavimo centre;
  • Anglų k. vykdomų studijų programų paskaitas ir seminarus vykdysime per nuotolį ar hibridiniu būdu (kai dalis studentų dirba auditorijoje, dalis – per nuotolį) pagal suplanuotą užsiėmimų tvarkaraštį.
  • Doktorantūros studijų užsiėmimai bus vykdomi pasirinktu būdu nurodytu tvarkaraštyje, atsižvelgiant į dalyko specifiką.
  • Bakalauro studijų dalykų egzaminai bus vykdomi kontaktiniu būdu auditorijose ar egzaminavimo centre. Kitų studijų pakopų dalykų egzaminai gali vykti kontaktiniu būdu auditorijose ar egzaminavimo centre, o taip pat VU virtualioje mokymosi aplinkoje raštu, raštu ir žodžiu ar tik žodžiu (MS Teams, darant įrašą).
  • Baigiamųjų magistro darbų gynimas 2022 m. sausio mėnesį bus organizuojamas nuotoliniu būdu.
  • Kontaktiniuose užsiėmimuose gali dalyvauti tik galimybių pasus turintys asmenys. Galimybių pasai bus tikrinami prie įėjimo į fakultetą. VU nekompensuoja išlaidų galimybių pasui gauti.