Tradiciniu jau tapęs renginys „Studentas vienai dienai“ šiemet vyks lapkričio 15-26 dienomis. Renginyje laukiami ne tik moksleiviai, bet ir visi norintys praplėsti savo žinias ar vis dar ieškantys savo karjeros kelio. Paskaitos vyks nuotoliniu būdu, todėl visi norintys galės derinti savo laiką su pamokomis, darbu ir dalyvauti jose nepaisant atstumo.

Jei norite daugiau sužinoti apie studijas, ar sunku apsispręsti, ką studijuoti, šis renginys jums padės tai padaryti. Įvairių sričių studijų programų paskaitose jūsų lauks esami studentai, tarptautinį pripažinimą pelnę dėstytojai ir profesionalūs karjeros konsultantai, kurie bus pasirengę atsakyti į visus jus dominančius klausimus. Nepraleiskite progos tapti vieno iš geriausių šalies universitetų bendruomenės dalimi.

Kodėl verta dalyvauti „Studento vienai dienai“ veikloje?
- galėsite išgirsti ir pamatyti nuotoliniu būdu vykstančias Vilniaus universiteto dėstytojų paskaitas.
- bent trumpam galėsite tapti tikru studentu ir užduoti norimus klausimus.
- galėsite praturtinti savo turimas žinias ir sužinoti naujus dalykus.
- turėsite progą atrasti naujas disciplinas.
- tai įdomu ir naudinga siekiant apsispręsti, ką toliau nori studijuoti.