„Studentai – moksleiviams, moksleiviai – studentams“ (SMMS) – tai 2009 m. pradėjusi veikti Vilniaus universiteto Studentų atstovybės (VU SA) programa, išaugusi į VU SA, Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT), Lietuvos studentų sąjungos (LSS) ir Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) vykdomą iniciatyvą, kuri skirta Lietuvos mokinių mokymosi gerovės didinimui ir šiuo metu pasaulyje esančios COVID-19 pandemijos švietimo sektoriuje mažinimui.

Iniciatyvos tikslas yra padėti  1–12  klasių moksleiviams geriau įsisavinti žinias, kurios yra suteikiamos besimokant nuotoliniu būdu. Iniciatyvos savanoriai – mentoriai – padės užsiregistravusiems moksleiviams gauti teorinę medžiagą, reikalingą tolimesniam mokymuisi, konsultuos nuotolinio mokymosi klausimais.

Mentoriai moksleiviams taip pat gali suteikti informaciją, susijusią su karjeros konsultavimu, mobilumu, profesiniu orientavimu. Be to, mentoriai gali užsiregistruoti ir vesti virtualius užsiėmimus. Mentoriumi gali būti: vyresniųjų klasių moksleivis, studentas ar studijas baigęs asmuo.

Visa pagalba moksleiviams yra suteikiama naudojantis nuotolinio bendravimo priemonėmis.

Kviečiame nepraleisti šios galimybės ir registruotis >>

Daugiau informacijos >>

Iniciatyva globoja Lietuvos Respublikos pirmoji ponia Diana Nausėdienė.