Sigita Kiršė gins disertaciją “Asmeninių savybių, dėkingumo ir pasitenkinimo įtaka vartotojų skleidžiamiems teigiamiems atsiliepimams socialinėse medijose” vadybos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacijos gynimas vyks: 2021 m. spalio 29 d., 14 val.

Disertacija rengta 2016–2019 metais Vilniaus universitete.

Mokslinis vadovas – prof. dr. Vytautas Dikčius (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, vadyba – S 003).

Disertacijos gynimo tarybos sudėtis:

prof. dr. Sigitas Urbonavičius – tarybos pirmininkas (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, vadyba – S 003);

prof. dr. Jūratė Banytė (Kauno technologijos universitetas, socialiniai mokslai, vadyba – S 003);

prof. dr. Larisa Belinskaja (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, vadyba – S 003);

prof. dr. Danuta Diskienė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, vadyba S – 003);

doc. dr. Vatroslav Škare (Zagrebo universitetas, Kroatija, socialiniai mokslai, ekonomika – S 004).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir VU interneto svetainėje adresu:

www.vu.lt/lt/naujienos/ivykiu-kalendorius

Disertacijos gynimo nuoroda: