Bet kokių sričių startuolius ir norinčius juos įkurti Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia registruotis į „TechHub“ pre-akceleratorių. Intensyvių dvylikos savaičių trukmės mokymų metu atrinktos komandos galės paversti savo idėjas realiu produktu bei prisistatyti investuotojams. Šeštasis programos ciklas prasidės gegužės mėnesį ir kol kas numatoma, kad jis bus paskutinis.

Pre-akceleratorius vykdomas jau pusantrų metų. Džiaugiamės, kad per šį laikotarpį užmezgėme daug naudingų partnerysčių bei nuolat jaučiame paramą ir palaikymą iš Lietuvos inovacijų ekosistemos. Programos absolventai kartu pritraukė jau daugiau nei 4 mln. Eur investicijų ir tai dar tik jų kelio pradžia“,– apie programos rezultatus pasakoja „TechHub“ projekto vadovė Gintarė Narakienė.

„TechHub“ pre-akceleratorius yra intensyviausia ir daugiausiai startuolių paruošianti mokymų programa Lietuvoje. Programą jau baigė 90 startuolių, 25 pre-akceleratoriuje dalyvauja šiuo metu. Iš viso pre-akceleratorius apjungė daugiau nei 300 inovatorių, jiems padeda 10 programos mentorių, gausus būrys partnerių, inovacijų ekspertų ir investuotojų. 

Programoje gali dayvauti įvairių sričių startuoliai, tačiau dabar kaip niekad laukiamos idėjos, galinčios prisidėti prie pagalbos Ukrainai ir paramos jos žmonėms. „Prieš kelias savaites organizuotame hakatone „TechHub hack for Ukraine“ sukurta keletas įrankių, efektyvinančių humanitarinę pagalbą ir informacijos sklaidą. Visas komandos pakvietėme pre-akceleratoriuje dalyvauti be atrankos. Labai tikimės, kad šiame cikle išvysime dar daugiau inovacijų šioje srityje“,– pasakoje G. Narakienė.

Programos metu startuoliai su ekspertų pagalba išnagrinės 12 mokymų temų: išsigrynins tikslinį klientą, atliks rinkos ir konkurentų analizę, sukurs įėjimo į rinką strategiją, sužinos apie produkto vystymo, prekės ženklo kūrimo, komandos stiprinimo ir kitas verslo subtilybes, kurios padės idėją paversti minimaliu produktu.

Visu pre-akceleratoriaus laikotarpiu kiekviena dalyvaujanti komanda turės individualų mentorių. „Tai didžiausias „TechHub“ išskirtinumas. Nuoseklus bendravimas su mentoriumi visą programos laikotarpį padeda išsigryninti verslo kryptis, išspręsti kylančias problemas. Be to, mentoriai gali nukreipti, suteikti papildomų išteklių ar kontaktų“,– sako G. Narakienė. 

Programą sėkmingai baigę startuoliai turės galimybę prisistatyti (angl. pitch) investuotojų komisijai baigiamajame „Demo Day“ renginyje. Penkios geriausiai pasirodžiusios komandos bus apdovanotos vertingais prizais – bilietais į akceleratorius užsienyje bei kelionėmis į startuoliams reikalingus susitikimus su partneriais ar renginius ES valstybėse. Šia galimybe jau pasinaudota 15 startuolių iš ankstesnių ciklų.

Teikti paraiškas dalyvauti pre-akceleratoriuje gali visi startuoliai (didelį ir inovacijomis grindžiamą verslo plėtros potencialą turinčios labai mažos ar mažos įmonės, veikiančios ne ilgiau nei 5 metus) ar planuojantys juos įkurti. 

Registracija vykdoma iki balandžio 17 dienos. Pre-akceleratorius prasidės gegužės 16 d., atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją programa vyks nuotoliniu ar hibridiniu būdu, anglų kalba. Daugiau apie programą MITA kviečia sužinoti informaciniame renginyje balandžio 12 dieną.

Registracijos anketą rasite čia.

TechHub – tai Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) įgyvendinamas projektas, skirtas ankstyvos stadijos inovatyvių verslo idėjų kūrimui, intensyviam startuolių augimui bei verslumo ekosistemos tvariai plėtrai vystyti. Projekto tikslas – paskatinti tyrėjus, mokslininkus, studentus ir verslo atstovus vystyti inovatyvias verslo idėjas, suteikti jų komandoms įvairiapusę inovacijų ir verslo paramos pagalbą ir sudaryti galimybes intensyviam aukštos pridėtinės vertės žiniomis grįsto verslo segmento augimui Lietuvos ekonomikoje. Kviečiame visas su projektu susijusias naujienas sekti Facebook, ir LinkedIn platformose, taip pat internetiniame puslapyje

Paveikslėlis, kuriame yra strėlėAutomatiškai sugeneruotas aprašymas

Projektas finansuojamas Europos regioninio plėtros fondo lėšomis. Veiksmų programos priemonės numeris ir pavadinimas: 01.2.1-LVPA-V-842 „Inogeb LT“

Projekto kontaktai: 

Projekto vadovė Gintarė Narakienė, +370 610 39339,

Komunikacijos specialistė Milda Vilčinskaitė, +370 679 90633,

Viešųjų ryšių specialistė Laura Naimovičiūtė, +370 687 00005,