Kviečiame jus į gruodžio 21 d. 15 val. vyksiantį nuotolinį seminarą „Ateities nuspėjimas valdant dabarties duomenis“. Seminaro trukmė – 1 val.
Duomenys yra šiuolaikinių ekonomikos procesų pagrindas. Nuo jų priklauso gamybos metodai, vartojimo ir gyvensenos įpročiai, sprendimų priėmimas bei moksliniai atradimai, todėl prieiga prie vis didėjančio duomenų kiekio ir gebėjimas jais naudotis yra būtina konkurencingo verslo sąlyga. Šiuo metu Europoje, kartu ir Lietuvoje, kuriama bendroji duomenų rinka, kur duomenys galės laisvai judėti tiek Europos Sąjungoje, tiek ir tarp įvairių sektorių. Šis duomenų atvėrimas ir žemyne intensyviai vykstanti skaitmeninė transformacija neabejotinai bus naudinga mažoms ir vidutinėms įmonėms (MVĮ) ir studentams, tačiau vis dar išliks kliūčių, ribojančių jų galimybes dalintis duomenimis ir išnaudoti tikrąjį inovacijų potencialą.

Programa:
1. Duomenų raštingumo nauda studentams ir verslui. Vilniaus universiteto ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos projekto ekspertai
2. BalticLSC potencialas apdoroti duomenis. Lietuvos inovacijų centro Skaitmeninimo projektų vadovė Vilma Vilutytė
3. Vilniaus miesto duomenų valdymo iššūkiai. Savivaldybės įmonės „Vilniaus planas“ Intelektualių sprendimo ir duomenų analizės skyriaus ekspertas Mykolas Maldeikis.

Prisijungimo nuorodą galite rasti čia.