Vilniaus universiteto leidykla įsteigė „Skaitomiausios Vilniaus universiteto leidyklos knygos“ ir „Skaitomiausio Vilniaus universiteto leidyklos mokslo periodikos žurnalo“ apdovanojimus.

Apdovanojimų tikslas – didinti Vilniaus universiteto ir Vilniaus universiteto leidyklos autorių žinomumą, skatinti mokslo, mokomųjų ir mokslo populiarinamųjų leidinių leidybą ir sklaidą. Apdovanojimai teikiami kiekvienais metais už praėjusių kalendorinių metų knygų pardavimų rezultatus.

2018 metų skaitomiausiąja monografija tapo VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto autorių – prof. habil. dr. Edmundo Smilgos, doc. dr. Algimanto Laurinavičiaus ir doc. dr. Antano Laurinavičiaus knyga „Lietuvos strateginio išlikimo gairės. Kaip valstybės išlikimą paversti iškilimu“.

Sveikiname kolegas su puikiu pasiekimu!

Visą straipsnį skaitykite >>