LR finansų ministerija, skatindama Lietuvos studentus tyrinėti ES struktūrinių fondų investicijų efektyvumą, šiemet jau šeštąjį kartą surengė bakalaurų ir magistrų mokslo darbų konkursą. Viso jame dalyvavo 8 dalyviai iš 4 universitetų: Vilniaus Gedimino technikos universiteto, Vilniaus universiteto, Vytauto Didžiojo universiteto ir Kauno technologijos universiteto. Sausio 3 d. komisija paskelbė jo nugalėtojus – tris VGTU ir VU studentus (vienas jų yra bakalaurantas, kiti du ‑ magistrantai), kurie buvo apdovanoti vertingais piniginiais prizais.

Rūta Kirvėlaitė laimėjo II vietą magistro darbų kategorijoje, parašiusi magistro mokslo darbą tema „Europos Sąjungos finansinės paramos nauda šalies ekonomikai“.

Pilną straipsnį apie konkursą skaitykite >>