Kviečiame Jus dalyvauti duomenų raštingumo mokymuose, kurie vyks 2021 m. vasario 23 d. – kovo 23 d., antradieniais nuo 17 val., Teams platformoje (iš viso - penki 1 arba 2 val. trukmės užsiėmimai). Mokymus ves patyrę ekspertai iš VU Bibliotekos, EVAF, LR Statistikos departamento, Danske Bank ir Ignitis Group.

Mokymų metu įgysite tokias žinias ir praktinius įgūdžius, kurie padės Jums pagerinti Jūsų rengiamo rašto darbo tyrimo kokybę bei gauti aukštesnį įvertinimą:

- Informacijos paieška ir tvarkymas (paieškos strategija, paieška VUB virtualioje bibliotekoje ir prenumeruojamose duomenų bazėse, etiškas citavimas, Mendely įrankis);

- Duomenų gyvavimo ciklas (tyrimo planavimas, duomenų rinkimas, duomenų analizė ir peržiūra, ilgalaikis duomenų išsaugojimas, duomenų rinkinių aprašas, Midas);

- Mokymai naudotis Lietuvos Statistikos departamento Oficialios Statistikos Portalu (OSP) ir Geografine informacine sistema (GIS);

- Ekonominių ir socialinių duomenų talpyklos/archyvai (pvz.: Passport (Euromonitor International), Eurostat, Lietuvos HSM duomenų archyvas LiDA etc.) ir kiti prieinami patikimi duomenų šaltiniai;

- Duomenų rūšys, duomenų rinkimo, saugojimo ir apdorojimo būdai, pagrindiniai darbo su duomenimis įrankiai;

- Duomenų skaitymas ir prognozavimas – praktinis pritaikymas.

Dalyvavusieji mokymuose gaus sertifikatą apie dalyvavimą tarptautiniame Erasmus+ projekte DEDALUS (DEveloping DAta Literacy courses for University Students, identifikacinis Nr. 2019-1-IT02-KA203-063359), kurį EVAF vykdo kartu su partneriais iš 5 Europos šalių), o tai bus naudinga rengiant CV bei siekiant profesinės karjeros aukštumų.

Susidomėjusius šia galimybe kviečiame iki vasario 15 d. registruotis: Registracija į mokymus

Jei turėsite klausimų, kreipkitės į projekto administratorę Daivą Mažeikaitę     ar projekto vadovę EVAF doc. dr. Laimutę Urbšienę adresu: , temoje nurodant DEDALUS.

Projekto tinklalapis: https://dedalus.pa.itd.cnr.it/

dedalus