Kvietimas skiepytis - VU SA EVAF pirmininkas Justinas Sacevičius:
„Norime jaustis saugiai grįždami į studijas, todėl kiekvieno iš mūsų atsakomybė yra pasirūpinti savo ir kitų sveikata – pasiskiepyti. Tai leis grįžti į kontaktines studijas ir pamiršti vargus, su kuriais susidūrėme karantino laikotarpiu.

Kontaktinių studijų privalumus daugelis mūsų spėjo patirti labai trumpą laiką, kai kurie net pamiršo, kokie jie buvo ir kodėl verta norėti grįžti. Mano ir mano komandos nuomone, jos suteikia didesnę galimybę bendrauti su dėstytojais bei grupės draugais ir gilinti savo dalyko žinias per neformalias diskusijas bei klausimus po paskaitų - tai sumažėjo persikėlus į nuotolines studijas.

Taip pat, studijuojant „gyvai“, lengviau įsitraukti bei viskas vyksta produktyviau, tad aktyviau dalyvaujama paskaitose ir geriau bei greičiau įsisavinama informacija. Daug lengviau dirbti grupėse ir įgauti įvairių kompetencijų, tokių, kaip viešasis kalbėjimas, komandinis darbas, kritinis mąstymas ir kt. Ką jau kalbėti apie lengvesnę integraciją ir geresnę emocinę sveikatą – kontaktinės studijos padeda geriau integruotis į fakulteto bendruomenę bei sumažina riziką patirti sunkumų emocinės sveikatos kontekste.
Skiepykimės, pasirūpinkime savo ir grupės draugų sveikata, bei susitikime fakultete jau rugsėjį!“

Vilniaus universiteto rektoriaus kreipimasis į bendruomenę dėl skiepų:

Registracija vakcinai: