Nuoširdžiai džiaugiamės VU EVAF tyrimų projekto „Euro4Europe” komandos mokslininkui dr. Jesus Crespo Cuaresma skirta Lietuvos banko Vlado Jurgučio premija už straipsnį “Spillovers from US monetary policy: evidence from a time varying parameter global vector auto‐regressive model", paskelbtą šiais metais mokslo žurnale “Journal of the Royal Statistical Society”.

Išsamiai apie trečius metus vykdomą aukšto lygio mokslinių tyrimų projektą „Naujas požiūris į optimalios valiutos erdvės teoriją heterogeninėje Europos Sąjungoje - Euro4Europe” galima sužinoti naujame projekto tinklalapyje anglų kalba https://www.euro4europe.vu.lt/.

Čia rasite informaciją apie projekto mokslinių tyrimų sritis, susipažinsite su šaunia tarptautine tyrėjų komanda, jų publikuotais straipsniais aukšto lygio mokslo žurnaluose, įvykusių seminarų medžiaga, rasite duomenis, kuriuos tyrėjai naudoja savo tyrimuose.

Projektas bendrai finansuotas iš Europos socialinio fondo lėšų (projekto Nr. 09.3.3-LMT-K-712-01-0123) pagal dotacijos sutartį su Lietuvos mokslo taryba (LMTLT).