Gruodžio 11 dieną vyko „Lietuvos Junior Achievement“ renginys: „Kalėdos grįžta – eXpo 2021“. Net 130 jaunųjų bendrovių pasitiko su pačiomis jaukiausiomis Kalėdinių dovanų idėjomis. Jaunosios bendrovės — tai dar mokyklos suole įsteigti verslai, kuriuos kuria mokiniai. Kiekvienais metais „Junior Achievement” mugėse VU EVAF apdovanoja moksleivių komandas, kurių idėjos kuria didžiausią ekonominę naudą.

Šįkart apdovanotos net 3 komandos! VU EVAF komisija (Donatas Voveris ir Aida Mačerinskienė) iš bendrovių atrinko ir apdovanojo „Didžiausią ekonominę naudą kuriančią jaunąją bendrovę“. Šįkart pasirinktos bendrovės, padedančios priimti sprendimus: tinkami ir laiku priimti sprendimai dėl mokyklos, universiteto ar kasdienybės - gali atnešti daug naudos, pritaikant jaunimo įgūdžius geriausiai nuo pat pirmųjų žingsnių! Sveikiname GabiGabi komandą (Forvardas), TUMM (Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija) ir ,,Nostalgija“ (Utenos Adolfo Šapokos gimnazija) - ši komanda apdovanota už ekonominę naudą kuriant ekologiškus sprendimus.

JA nuotraukos