Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas (VU EVAF) orientuotas į visapusišką studento paruošimą būsimai profesinei karjerai. Čia norima perteikti profesines žinias ir patirtį ekonomikos bei vadybos srityse ir jungti bendradarbiavimą tarp verslo įstaigų ir studentų. Viena iš šio bendradarbiavimo priemonių  - stipendijos studentams, įsteigtos fakulteto partnerių. Šįkart įmonės „Cognizant“ stipendija atiteko Ekonomikos programos II kurso  studentei Erikai Pekoriūtei.

„Apie pasiūlymą kandidatuoti gauti stipendiją sužinojau fakulteto „Facebook“ paskyroje ir ilgai nesvarsčiau – nusprendžiau aplikuoti. Turiu labai gerus akademinius pasiekimus. Pirmame kurse atlikau VU „Sumaniąją praktiką“ įmonėje UAB „Teltonika“, buvau VU Studentų investicinio fondo projektų komandos vadovė. Po pirmo kurso, atlikusi individualią praktiką, pasilikau dirbti ir šiuo metu jau beveik metus sėkmingai dirbu pagal specialybę“, - džiaugėsi E. Pekoriūtė.

Įmonės „Cognizant“ žmogiškųjų išteklių vadovė Edita Znutienė džiaugiasi, jog stipendijos steigėjai gali prisidėti prie Vilniaus universiteto studentų tobulėjimo bei įvertinti stulbinančius jų rezultatus: „Viską, ką darome „Cognizant“, darome su dideliu užsidegimu ir motyvacija. Kiekvienas darbuotojas pasiryžęs padėti mūsų klientams pasiekti aukščiausius rezultatus bei kartu prisidėti prie mūsų įmonės tobulėjimo. Mes skatiname nuolatinį talentų ugdymą mūsų darbuotojams suteikdami visas galimybes augti bei kurti savo karjeros kelią“.

Studentų motyvacija mokytis labai svarbi siekiant ugdyti profesionalus, kurių poreikis rinkoje tik auga, o įmonių steigiamos stipendijos dažnai būna gera paskata siekti aukščiausių rezultatų. VU EVAF didžiuojasi turėdamas iniciatyvius partnerius, kurie prisideda prie tokių iniciatyvų bei supranta jų vertę.