„Pinigų kartos akademijos“ dėmesio centre – asmens duomenys, jų saugumas ir socialinių tinklai, kurie atskleidė, kad žmonės yra linkę dalintis asmeniniu gyvenimu su nepažįstamais žmonėmis. Per laiką atsirado problema, jog didžiosios technologijų įmonės nevengia vartotojų duomenimis pasinaudoti nepagrįstai.

Kodėl žmonės yra linkę dalintis savo asmeniniais duomenimis? Ar įmanoma tokius mainus teisiškai reguliuoti? Kuo skiriasi duomenų apsaugos teisiniai reguliavimai už ES ribų?
Piršto antspaudai, veido atpažinimo funkcijos programose – kokia čia matoma apsaugos perspektyva?

PREMIUM dalyje plačiau apžvelgiame technologijų kompanijų galią. Kokios yra didžiausios socialinių tinklų pralaimėtos bylos Lietuvoje ir pasaulyje? Ar ES narės jaučiasi saugiai, nors dauguma socialinių tinklų yra amerikietiškos kilmės? Kiek didžiosios technologijų kompanijos gali kištis į politinį gyvenimą?

„Pinigų kartos akademijoje“ dalyvauja:
Diskusijos moderatorius Artūras Jonkus - Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto partnerystės docentas;
Ignas Zimaitis – Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo vadybos fakulteto doktorantas;
Kristupas Spirgys – advokatų kontoros „Ellex Valiunas” teisininkas.

Diskusiją galite stebėti: