Vilniaus universitetas (VU) ir LRT televizijos laida „Istorijos detektyvai“ organizuoja viktoriną, kurioje dalyvauti kviečia visus Lietuvos istorija besidominčius VU studentus.

Nugalėtojui bus įteiktas 500, antrąją vietą laimėjusiam – 300, o trečiąją – 200 eurų vertės prizas. Viktorina bus filmuojama ir rodoma LRT televizijos laidoje „Istorijos detektyvai“.

Jei esi drąsus ir tau rūpi Lietuvos istorija, dalyvauk atrankoje ir galbūt tapsi vienu iš 12 studentų, kurie bus pakviesti dalyvauti viktorinos filmavime.

Dalyvauk atrankoje nurodydamas savo vardą, pavardę, amžių, fakultetą, specialybę, telefono numerį ir el. pašto adresą. Taip pat įvardyk savo santykį su istorija, pasiekimus bei atradimus ir atsakyk į šiuos klausimus:
– Kas paskatino dalyvauti viktorinoje?
– Tavo gyvenimo credo. Kodėl?
– Aš esu ypatingas (-a), nes…

Atsakymus atsiųsk el. paštu:  iki rugsėjo 27 dienos.