Birželio 20 d. Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčioje iškilmingoje ceremonijoje įteikti diplomai Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto absolventams, užbaigusiems savo akademinę kelionę. Diplomus atsiėmė iš viso 335 bakalauro ir magistrantūros pakopų studentai, o susirinkusiuosius pasveikino gausus būrys fakulteto bendruomenės, partnerių, dėstytojų, bičiulių, artimųjų ir kolegų.

9:00 val. diplomai buvo įteikti Ekonomikos ir Kiekybinės ekonomikos bakalauro studijų programų absolventams. Susirinkusiuosius sveikino Vilniaus universiteto rektorius prof. dr. Rimvydas Petrauskas, fakulteto  Studijų prodekanė doc. dr. Roma Adomaitienė, Kiekybinių metodų ir modeliavimo katedros vedėjas, docentas dr. Arūnas Bartkus, programų absolventai.

„Ekonomikos studijos suteikė jums gilų supratimą, kaip funkcionuoja visuomenė, kaip priimami sprendimai mikro ir makro lygmeniu, kaip sprendžiami ekonominiai iššūkiai. Linkiu, kad universitete įgytos kompetencijos ir įgūdžiai leistų jums sėkmingai įgyvendinti profesinius užmanymus“. – sveikinimo kalboje pabrėžė R. Adomaitienė.

Programų studentai pasižymėjo jau baigiamųjų darbų metu ir už puikius rezultatus buvo apdovanoti partnerių ir dėstytojų. Lietuvos banko vyriausiasis ekonomistas dr. Žymantas Budrys apdovanojimą įteikė dviem geriausius Kiekybinės ekonomikos bakalauro baigiamuosius darbus parašiusiems studentams: Pauliui Kazlauskui ir Sofijai Volungevičiūtei. Šiemet įsteigta fakulteto dėstytojo T. Karpavičiaus vardine 500 eurų stipendija už geriausius baigiamuosius darbus energetikos tema buvo apdovanoti Simas Kraelskas ir Simona Mažeikaitė. Sveikiname studentus su puikiais pasiekimais!

12:00 val. diplomus atsiėmė Apskaitos ir audito, Globalios rinkodaros, Verslo informacinių sistemų, Verslo ir teisės, Vadybos bakalauro studijų programų absolventai. Šioje ceremonijoje absolventus ir svečius sveikino Vilniaus universiteto studijų prorektorius doc. dr. Valdas Jaskūnas, fakulteto partnerystės ir projektų prodekanas Gediminas Rumšas, Verslo informacinių sistemų programos vadovas, profesorius Dr. (HP) Rimvydas Skyrius, studentų atstovai.

„Nuo šiandien – Jūs 200 000 VU alumni dalis.“ – sveikinimo kalboje akcentavo G. Rumšas ir ragino studentus nepmiršti universitete sutiktų žmonių – „mano patarimas Jums šiandien – VU alumni yra neįtikėtinai draugiški – puoselėkite sukurtus ryšius, ir nedvejokite jais pasinaudoti – klausti patarimo, rekomendacijų, supažindinimo su kitais žmonėmis. Taip pasieksite tikslus greičiau, paprasčiau ir kartu su kitais“.

14:00 val. diplomai buvo įteikti Vadybos ir Ekonomikos mokslo krypčių daktarams, Apskaitos ir finansų valdymo, Globalaus verslo ir ekonomikos, Kokybės vadybos, Valstybės ekonominės politikos, Verslo procesų valdymo ir Verslo vystymo magistro studijų programų absolventams. Susirinkusius ceremonijoje pasveikino Vilniaus universiteto studijų prorektorius doc. dr. Valdas Jaskūnas, fakulteto mokslo prodekanas Ignas Zimaitis, Chris Butler, OBE, UAB "Citco Mercator" generalinis direktorius ir valdybos narys, fakulteto docentė, dr. Giedrė Dzemydaitė.

„Jūs nepaliekate universiteto – jūs tik baigiate savo studijas. O tuo tarpu, nuo šios akimirkos tampate Vilniaus universiteto alumnais - stiprios, reikšmingos bendruomenės nariais, kuriančios savo šalies, savo Europos, savo pasaulio ateitį.“  – į studentus kreipėsi dr. I. Zimaitis ir skatino juos nepamiršti ir mecenatystės grožio – „atsigręžkite į valstybę, visuomenę, bendruomenę ir dalinkitės tuo, ką turite – savo laiku, savo kompetencijomis, savo sukauptu kapitalu“.

VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas visuomet laukia naujų ir sugrįžtančių buvusių studentų: toliau gilinti kompetencijas ir semtis patirties aukštesnio etapo studijose, prisijungti prie akademikų ir dėstytojų bendruomenės, o taip pat ir būsimiems bendriems moksliniams tyrimams, partnerystėms ir bendradarbiavimui keliant Lietuvos ekonominės ir finansinės kultūros lygį Lietuvoje.

Daugiau šventės akimirkų pasidalinsime greitu metu!