Didžiuojamės galėdami pranešti, kad pagal naujausius Stanfordo universiteto reitingus du mūsų puikūs tyrėjai buvo pripažinti tarp 2 proc. geriausių pasaulio mokslininkų. Šis pasiekimas, pagrįstas citavimo rodikliais, pabrėžia jų reikšmingą indėlį į pasaulio akademinę bendruomenę.

Tomo Baleženčio (ekonomikos tyrimai) ir Lindos Hollebeek (vartotojų elgsenos ir rinkodaros tyrimai) pripažinimas pasauliniu mastu, skleidžia žinią apie aukščiausio lygio mokslinius tyrimus, atliekamus čia, Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakultete (VU EVF) ir mūsų mokslininkų pasiekimus. Jų darbai nustato aukštus inovacijų, poveikio ir akademinės kompetencijos standartus.

Daugiau informacijos apie reitingus ir metodiką rasite čia: August 2024 data-update for "Updated science-wide author databases of standardized citation indicators" - Elsevier BV (digitalcommonsdata.com)

Džiaugiamės mūsų mokslininkų sėkme ir pasišventimu plėtoti ekspertines žinias ir kompetencijas savo veiklos srityse! Kiekvienas iš šių mokslininkų reikšmingai prisideda prie VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto lyderystės ekonomikos ir vadybos moksle ir studijose Lietuvoje.