1. Kodėl pasirinkote studijuoti VU EVAF Verslo vystymo magistratūros studijas?

Kadangi dirbu versle, verslo vystymo tema pasirodė labai aktuali, nes reikia pastoviai galvoti apie verslo vystymą. Todėl norėjosi įgauti ir mokslinių žinių šioje srityje.

2. Kaip vertinate studijas?

Vertinu puikiai, kadangi įgaunu vertingas teorines ir praktines žinias, kurias galiu pritaikyti realiame gyvenime vystant verslą.

3. Kokius profesionalus sutikote auditorijoje tarp kolegų ir dėstytojų?

Sutikau tikrai savo srities profesionalus, kurie dirba skirtingose verslo, akademiniuose ir valstybės sektoriuose. Vertinu šias pažintys labai teigiamai.

4. Kaip vertinate studijų procesą pagal sesijinį studijų tvarkaraštį mokantis šeštadieniais?

Vertinu labai teigiamai, kadangi tai leidžia pilnai suderinti darbą su mokslu ir šeima. Tai buvo viena iš priežasčių, kodėl pasirinkau sesijinę studijų programą.

5. Kaip ši studijų programa padės Jūsų darbinei karjerai po studijų baigimo?

Pagrindinis mano tikslas yra įgauti žinias, kaip teisingai vystyti savo verslą, siekiant sutaupyti laiką išradinėjant dviratį iš naujo. Todėl naujas žinias iš karto taikau praktikoje versle.

6. Trimis žodžiais apibūdinkite studijas, kurie Jūsų nuomone labiausiai atspindi Verslo vystymo magistratūros programą?

Didelė vertė, naujos galimybės, mokymasis iš profesionalų.

7. Kodėl rekomenduotumėte Verslo vystymo magistratūros studijas kitiems?

Todėl, kad ši mokymo programa padeda dėka naujų įgytų žinių, sėkmingai plėsti verslą ar organizaciją, kurioje dirbate.