Sveikiname Dominyką Vaičiūną, Martyną Baltramaitį ir Nojų Kregždę – pažangiausius VU EVAF kiekybinės ekonomikos studentus, kuriems ką tik buvo įteiktos Lietuvos banko stipendijos!

Laureatus šventinėje ceremonijoje sveikino Lietuvos banko valdybos pirmininko pavaduotoja Julita Varanauskienė, Kiekybinės ekonomikos studijų programos stipendijos suteikimo komisijos nariai bei dėstytojų komanda.

Lietuvos bankas VU Kiekybinės ekonomikos studijų programos studentams stipendijas skiria du kartus per metus.

Kiekybinės ekonomikos studijų programą Lietuvos bankas ir Vilniaus universitetas įsteigė 2018 m. Tai unikali galimybė Lietuvoje studijuoti kiekybinę ekonomiką pagal Vakarų Europos modelį: studijų programa sujungia finansų, ekonomikos ir duomenų mokslus, pasitelkiamos naujausios mokymo priemones, mokymas vyksta anglų kalba.