Jeigu svajojate išbandyti save versle – VU Tech Hub kviečia registruotis į 6 mėnesių trukmės preakceleratorių, kurio metu Vilniaus universiteto (VU) studentus startuolio kūrimo keliu ves patyrę lektoriai ir mentoriai. Programos metu 45 labiausiai motyvuoti universiteto studentai turės galimybę įgyti ne tik būtiniausių verslumo įgūdžių, bet ir atrasti komandos narius, įsilieti į startuolių ekosistemą, susipažinti su investuotojais.

„Matome didelį studentų norą daugiau sužinoti apie verslo kūrimą ir gauti pagalbos įgyvendinant savo verslo idėjas, tad norime padėti jiems tai padaryti. Programoje studentai vystys realius verslus ir spręs realias problemas, bet svarbiausia – turės galimybę atrasti kitus motyvuotus studentus, atsinešančius skirtingas kompetencijas, kurie galės tapti jų verslo partneriais“, – pasakoja VU Ekonomikos ir administravimo fakulteto prodekanas Gediminas Rumšas.

Dalyvauti programoje atrankos būdu bus atrinkti 45 studentai studentai, po 15 iš skirtingų sričių ir fakultetų, taip siekiant, kad susiformuotų kuo įvairesnės komandos, turinčios tiek verslumo, tiek technologinių, tiek kitų specialybių žinių ir įgūdžių. Studentai bus atrenkami atsižvelgiant į jų kompetencijas ir motyvaciją.

Programa susidės iš dviejų etapų. Pirmąjį mėnesį visi dalyviai dalyvaus komandų formavimo užsiėmimuose ir spręs įvairius verslo iššūkius. Šis pradinis laikotarpis suteiks galimybę užmegzti prasmingus ryšius ir rasti potencialius komandos narius iš 45 kruopščiai atrinktų studentų, atstovaujančių įvairias disciplinas.

Likę 5 mėnesiai bus skirti komandos formavimui ir darbui su pasirinkta startuolio idėja. Studentai dalyvaus seminaruose, kuriuose nagrinėjamos tokios temos, kaip problemos išsigryninimas, tikslinių klientų nustatymas, konkurentų analizė, marketingo ir pardavimo strategijų kūrimas bei mokymasis pristatyti idėjas investuotojams. Taip pat asmeniškai konsultuosis su lektoriais ir asmeniniais mentoriais.

„Programa bus tikrai intensyvi, tačiau neabejojame, kad naudinga. Mūsų komanda su startuoliais dirba jau daugiau nei 4-ius metus, tad tikrai žinome, kaip sunku žengti pirmuosius žingsnius versle ir kaip svarbu burti aplink save bendruomenę, su kuria galima dalintis patirtimi ir augti kartu. Būtent tai ir suteiks ši programa“, – sako G. Rumšas.

Programos dalyviai ne tik įgis verslo kūrimo žinių ir atras potencialių verslo partnerių, susipažins su investuotojais, bet, taip pat, turės galimybę dirbti modernioje Ekonomikos ir verslo administravimo fakultete įsikūrusioje VU Tech Hub erdvėje. Be to, studentai turės galimybę dirbti kartu su tokiais programos partneriais, kaip SEB bankas, Telia, Wix ir kiti, bei gauti vertingų prizų.

Registruotis į programą kviečiami visi Vilniaus universiteto studentai, norintys įgyti verslo kūrimo įgūdžių ir išbandyti juos praktikoje. Programa prasidės spalio 24 dieną ir vyks gyvai Ekonomikos ir verslo administravimo fakultete. Pirmąjį mėnesį veiklos vyks daugiausia darbo dienų vakarais, pradedant nuo 16 valandos. Per kitus penkis mėnesius grupinės veiklos vyks pirmadienio vakarais ir kartais ketvirtadienio vakarais, taip pat nuo 16 valandos. Programa baigsis balandį.

Dalyvių paraiškos priimamos iki rugsėjo 29 d. Atrinkti studentai bus kviečiami į mokyvacinį pokalbį. Su studentais bus susisiekta asmeniškai. Registracija: https://forms.office.com/e/Y3G05FvhzU

Norinčius sužinoti daugiau VU Tech Hub rugsėjo 19 d. 16 val. kviečia į informacinį renginį, kuris vyks VU Tech Hub erdvėje, Saulėtekio al. 9, Vilniuje, VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto II aukšte. Registracija ir daugiau informacijos apie renginį!

vaizdas 1TH demo day 1