Džiaugiamės galėdami pakviesti visus į Verslo katedros mokslo seminarą. Gegužės 23 d. (ketvirtadienį) MS Teams platformoje Jurgita Butkevičienė ir Miklos Kozma (Corvinus University of Budapest) pristatys temą „Network density to support people with disabilities in inclusive entrepreneurial ecosystems“

Trumpa seminaro apžvalga

Neįgaliųjų dalyvavimas verslumo veikloje įgauna vis didesnį pagreitį pasaulinėje politikoje ir tarptautiniuose verslo tyrimuose. Verslumas vyksta verslo ekosistemose, kuriose daugiau dėmesio skiriama socialinei įtraukčiai. Mūsų tyrimu siekiama suprasti, kaip galima kurti ir tobulinti įtraukias verslumo ekosistemas, ypatingą dėmesį skiriant tinklo tankio poveikiui neįgaliųjų galimybėms. Peržiūrėjus 189 sistemingai atrinktus straipsnius iš Web of Science ir Scopus duomenų bazių devynių klestinčių startuolių bendruomenių požymių aspektais, buvo pateiktas konceptualus įtraukios verslumo ekosistemos neįgaliesiems modelį, kuriame nurodėme tokius ypatingus dalyvius kaip šeima ir draugai bei socialinės įmonės, atliekančius esminius vaidmenis simbiotiniuose ekosistemos santykiuose. Visuomenės kontekstą, kuriame įsitvirtinęs su neįgaliaisiais susijęs suvokimas, normos ir vertybės, galima pakeisti bendromis svarbiausių ekosistemos narių pastangomis, kurias palaiko formalių ir neformalių tinklų tankis. Galiausiai, tarptautinės galimybės suteikia ekosistemai progresyvų aspektą - jos yra tvarumo šaltinis, nes suteikia galimybę patekti į pasaulines rinkas, ir įkvepia naujai interpretuoti, kaip žmonės su negalia gali būti suprantami ir vertinami versle ir visuomenėje.

Informacija apie seminarą

• Laikas: gegužės 23 d. 15:45-16:45 val.
  • Vieta: MS Teams Spauskite čia
  • Pranešėjai: dr. Jurgita Butkevičienė, Verslo katedros asistentė ir dr. Miklos Kozma, Budapešto Corvinus universiteto Verslumo ir inovacijų instituto docentas
  • Tema: „Network density to support people with disabilities in inclusive entrepreneurial ecosystems
  • Seminaro kalba: anglų

Seminaras yra atviras visiems – studentams, dėstytojams, mokslininkams. Kviečiame pasisemti žinių!