2021 m. spalio 15 d., 11-13 val. Youtube platformoje vyks renginys „DATA LITERACY EXPERIENCES FROM ERASMUS+ PROJECTS“ kuriame dalyviai dalinsis dviejų Erasmus + projektų – „Data Literacy at the interface of higher education and business (DATALIT)“ ir „DEveloping DAta Literacy courses for University Students (DEDALUS)“ patirtimi. Projektų įgyvendinimo VU EVAF patirtimi renginyje dalinsis VU EVAF docentė dr. Agnė Laužadytė-Tutlienė.

Nuoroda į renginį:

Data literacy experiences from Erasmus+ projects - Erasmusdays

Įgyvendinant DATALIT ir DEDALUS projektus, parengtas ir 2020/2021 metų pavasario semestre testuotas atviras kursas „Duomenų raštingumo mokymai“. Visą kursą (arba dalį jo) išklausė 260 studentų. Kurso metu buvo ugdomos dvi duomenų raštingumo kompetencijos - "Reading/creating data classification or rules" ir "Reading/creating time trends and forecasts", o juos vedė patyrę ekspertai iš VU Bibliotekos, EVAF, LR Statistikos departamento, Danske Bank ir Ignitis Group. Kurso metu įgytas duomenų raštingumo žinias bei įgūdžius studentai turėjo galimybę pritaikyti rašto darbuose (bakalauro, magistro, kursiniuose). Tarptautiniai LEVEL5 sertifikatai kompetencijai "Reading/creating data classification or rules" (DEDALUS) buvo išduoti 32 studentams, o kompetencijai  "Reading/creating time trends and forecasts (DATALIT) – 26 studentams.

VU EVAF DATALIT ir DEDALUS projektus įgyvendina: doc. dr. Laimutė Urbšienė, doc. dr. Agnė Laužadytė-Tutlienė, lekt. Ona Marija Vyšniauskaitė, Daiva Mažeikaitė.

Daugiau apie renginyje pristatomus projektus rasite čia:

Data Literacy at the interface of higher education and business - DATALIT

DEveloping DAta Literacy courses for University Students – DEDALUS

Daugiau Erasmusdays renginių, vyksiančių 2021 spalio 14-16 dienomis, rasite čia:

Erasmusdays 2021 - 3 days of celebration of the Erasmus+ programme

erasmus days