Kviečiame dalyvauti tarptautinėje mokslinėje konferencijoje, „The Modern Economic, Technological, and Societal Trends: New Challenges or Opportunities“: abstraktų pateikimas ir registracija iki rugsėjo 9 d.

Vilniaus universitetas kviečia apskaitos, audito, finansų ir vadybos mokslininkus dalyvauti tarptautinėje konferencijoje, „The Modern Economic, Technological, and Societal Trends: New Challenges or Opportunities“, kuri vyks lapkričio 27-29 d.

Konferencijos temų įvairovė suteiks galimybę gilintis ne tik į apskaitos, bet ir į vadybos, verslo ir finansų klausimus. Tai puiki proga pasidalyti savo tyrimais ir idėjomis bei pasisemti naujų įžvalgų.

Pranešimų santraukos bus paskelbtos specialioje konferencijos medžiagoje. Be galimybės publikuoti straipsnius fakulteto žurnaluose, bus išleistas specialus, konferencijai skirtas žurnalo Financial Reporting and Accounting „Challenges and Opportunities in Science and Business: The Impact of the Trends in Economics, Technology and Society on Accounting, Audit, and Analysis“ (Academic Journal Guide 2021 (ABS1), Scopus, Clarivate Analytics) leidinys. Konferencijos metu taip pat vyks praktinis užsiėmimas apie publikavimosi procesą žurnale „Accounting in Emerging Economies“ (Academic Journal Guide 2021 (ABS2), Scopus, Clarivate Analytics).

„Artėjanti konferencija yra puiki galimybė mokslininkams tiek užmegzti ryšius su kolegomis, tiek aptarti būsimas partnerystes, kurios gali baigtis ir aukštesnio lygio Academic Journal Guide (ABS) lygio publikacijomis. Tai taip pat išskirtinė platforma inicijuoti universitetų bendradarbiavimą mokslinių tyrimų srityje, studentų ir dėstytojų mainų programas bei kitas akademinio ir institucinio bendradarbiavimo forma”, – sako konferencijos organizacinio komiteto pirmininkė profesorė Rasa Subačienė.

Kviečiame dalyvauti artėjančioje konferencijoje ir pasidalyti informacija su visais, kuriems, jūsų manymu, dalyvavimas būtų naudingas.

Registracija, santraukų pateikimas ir daugiau informacijos apie konferenciją pateikiama interneto svetainėje: 3akonferencija.evaf.vu.lt