Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto rinkimų komisija (EVAF Rinkimų komisija) informuoja, kad prasideda rinkimai į likusias laisvas Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto tarybos (EVAF Tarybą) narių vietas.

Šie rinkimai organizuojami vadovaujantis Vilniaus universiteto Kamieninių akademinių padalinių tarybų narių rinkimų tvarkos aprašu; VU EVAF nuostatais, VU Centrinės rinkimų komisijos ir VU EVAF Tarybos nutarimais.

EVAF Tarybos nariais (-ėmis) likusiam dabartinės Tarybos kadencijos terminui bus renkami du asmenys:
− vienas EVAF Tarybos narys (-ė), renkamas (-a) iš iškeltų kandidatų (-čių) – VU EVAF dirbančių profesorių ir (ar) vyriausiųjų mokslo darbuotojų;
− vienas EVAF Tarybos narys (-ė), renkamas (-a) iš iškeltų kandidatų (-čių) – VU EVAF dirbančių docentų ir (ar) vyresniųjų mokslo darbuotojų, kitų akademinės bendruomenės narių.

Numatytos tokios rinkimų kvotos: iš Verslo katedros – vienas atstovas, o į likusią Tarybos vietą pretenduojama pagal surinktų balų skaičių.
EVAF Rinkimų komisija nustato šias rinkimų datas, terminus, vietą ir sąlygas:

• EVAF Tarybos rinkimai vyks 2022 m. gruodžio mėn. 13 d. (išankstinis balsavimas – 2022 m. gruodžio mėn. 12 d.);
  • kandidatų kėlimas vyks nuo 2022 m. lapkričio mėn. 10 d. iki 2022 m. gruodžio mėn. 11 d.;
  • raštišką pasiūlymą ar prašymą dėl kandidato iškėlimo (ir sutikimą tapti kandidatu) siųsti EVAF Rinkimų komisijai el. paštu: . Gautas pasiūlymas ar prašymas laikomi registruotais tuomet, kai siūlytojas ar pareiškėjas gauna patvirtinimą el. paštu ar avily;
  • nuo 2022 m. gruodžio 12 d. kandidatų sąrašas skelbiamas EVAF svetainėje;
  • išankstinis balsavimas ir balsavimas rinkimų dieną vyks VU EVAF 403 kab. pagal detaliai nustatytą tvarką, dėl kurios detalesnė informacija bus paskelbta prieš rinkimus.
    EVAF rinkėjų sąrašas parengtas vadovaujantis Vilniaus universiteto Statuto 12 straipsnio 4 dalimi.
    Kilus klausimams, skambinti komisijos narei Aistei Malonytei tel.: 8-5-236-6126.

EVAF Rinkimų komisija