Kandidatai į VU Tarybą jau oficialiai įregistruoti, tad nuo šios akimirkos iki 2019 m. spalio 25 d. (imtinai) skelbiamas agitacinis laikotarpis. Agitacinio laikotarpio metu be pačių kandidatų savarankiškų agitacinių iniciatyvų bus organizuojami ir bendri debatai pagal atskiras interesų sritis.

Kviečiame dalyvauti susitikimuose – debatuose su kandidatais į VU Tarybos narius:

su išoriniais kandidatais į VU Tarybos narius – ne VU darbuotojais (teisinės, politinės, socialinės, ūkio, finansų ir administravimo sistemų interesų srityje):

• Monika Garbačiauskaite-Budriene
  • Mykolu Katkumi
  • Česlav Okinčic
  • Tomu Palšiu
  • Diana Vilyte

spalio 22 d. (antradienį), 17.00 val.

VU Centriniuose rūmuose, Mažojoje  Auloje, Universiteto g. 3, Vilnius

(Moderatorius – doc. dr. Jonas Dagys).

su vidiniais kandidatais į VU Tarybos narius (socialinių mokslų interesų srityje):

• Prof. Vytautu Dikčiumi
  • Prof. Rimvydu Skyriumi
  • Doc. dr. Rūta Žiliukaite

spalio 24 d. (ketvirtadienį), 15.00 val.

Komunikacijos fakultete, JR 6 aud., Saulėtekio al. 9 Vilnius

(Moderatorė – prof. Dovilė Jakniūnaitė).

Platesnę informaciją apie kandidatus galite sužinoti skiltyje Rinkimai į VU Tarybą

Primename, kad VU Tarybos rinkimai vyks 2019 m. lapkričio 4-5 d., o išankstinis balsavimas numatomas 2019 m. spalio 28-29 d.